Zlewozmywaki granitowe – LUCCA – NOWOŚĆ 17 kwietnia 2012

Agnieszka

Kolejnym zlewozmywakiem, nowością w ofercie zlewozmywaków firmy Śmigielski jest LUCCA.

Spośród innych zlewozmywaków wyróżnia sie tym, iż listwę na baterię i pokrętło od korka automatycznego ma po zewnętrznej części komory głównej.  To na pewno świetne rozwiązanie do kuchni, gdzie planuje się zlewozmywak pod oknem. Wiem, że takie rozwiązanie, czyli bateria jak najbardziej po zewnętrznej stronie, będzie tam świetnym rozwiązaniem.

Zlewozmywak przeznaczony do szafek 45, odwracalny, z ociekaczem, gdzie możesz suszyć produkty spożywcze czy odkładać mniejsze naczynia do wyschnięcia.

Zlewozmywak firmy Śmigielski/Grisar dostępny jest w 5 kolorach: biel, jasny beż, piasek sahary, grafit i czarny metalik. Wyposażony jest też w korek automatyczny. Bez problemu można dopasować do niego baterie w tych samym kolorze oraz zamówić dodatkowy otwór np:  pod dozownik.

Zlew wykonany z granitu. Materiał ten to najtwardszy kompozyt, którego podstawowym składnikiem jest naturalny granit (80%). Niezwykłe zalety to bardzo twarda powierzchnia i niezmienność koloru, dzięki temu będziesz przez wiele lat cieszyć się tym samym kolorem i gładką powierzchnią. Posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne – bez problemu wytrzymuje przypadkowe porysowania sztućcami. Wytrzymuje temperaturę do 180°C, możesz więc bez obawy odcedzać gotujące się we wrzątku produkty.

Chcesz wiedzieć więcej lub kupić ten zlewozmywak? Zajrzyj na   aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-ŚMIGIELSKI-LUCCA-GRANIT

Tagi: , , , , , , , ,

Ten wpis opublikowano dnia wtorek, 17 Kwiecień 2012 o godz. 13:07 w kategorii Śmigielski/Grisar. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.