Zlewozmywaki granitowe – COMO 79.15 – NOWOŚĆ 25 kwietnia 2012

Agnieszka

W naszych kuchniach wposażeniem standardowym zaczyna być zmywarka. Nie dziwię się też więc temu, że coraz więcej osób decyduje się na zakup zlewozmyaka o niewielkich rozmiarach. Mimo ich niewielkich rozmiarów, są funkcjonalne i mają zarówno dodatkową komorę, jak i ociekacz. I to wszystko zmieści się w 79 cm ;)

Taki jest właśnie zlewozmywak  COMO 79.15 – zlewozmywak półtorakomorowy, przeznaczony do szafek 60, odwracalny, z komorą dodatkową i maleńkim ociekaczem, gdzie możesz spokojnie odłożyć produkty spożywcze czy odkładać mniejsze naczynia do wyschnięcia.

Zlewozmywak firmy Śmigielski/Grisar dostępny jest w 5 kolorach: biel, jasny beż, piasek sahary, grafit i czarny metalik. Wyposażony jest też w korek automatyczny. Bez problemu można dopasować do niego baterie w tych samym kolorze.

Zlew wykonany z granitu. Materiał ten to najtwardszy kompozyt, którego podstawowym składnikiem jest naturalny granit (80%). Niezwykłe zalety to bardzo twarda powierzchnia i niezmienność koloru, dzięki temu będziesz przez wiele lat cieszyć się tym samym kolorem i gładką powierzchnią. Posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne – bez problemu wytrzymuje przypadkowe porysowania sztućcami. Wytrzymuje temperaturę do 180°C, możesz więc bez obawy odcedzać gotujące się we wrzątku produkty.

Chcesz wiedzieć więcej lub kupić ten zlewozmywak? Zajrzyj na  aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-ŚMIGIELSKI-COMO-79.15

Tagi: , , , , , , , ,

Ten wpis opublikowano dnia środa, 25 Kwiecień 2012 o godz. 18:07 w kategorii Śmigielski/Grisar. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.