Zlewozmywaki granitowe – MILANO 50 – NOWOŚĆ 12 października 2011

Agnieszka

W ofercie zlewozmywaków firmy Śmigielski (nazwa handlowa Grisar), które znane są już na rynku od 5 lat, pojawiły się 3 nowości.

Jedną z nich jest zlewozmywak granitowy MILANO 50 – kolejny do kolekcji zlewozmywak z znanej już serii zlewozmywaków Milano. MILANO 50  to zlewozmywak jednokomorowy bez ociekacza, do szafek minimum 50 cm.

Dzięki niewielkim rozmiarom zlewozmywak świetnie pasować będą do małych kuchni oraz tych, gdzie króluje zmywarka i potrzebny jest tylko nieduży zlewozmywak. Zlewozmywak posiada szeroką listwę pod baterię, korek automatyczny czy pod dozownik.

Zlewozmywak firmy Śmigielski dostępny jest w 4 kolorach: biel, jasny beż, grafit i czarny metalik. W standardzie jest korek automatyczny. Można zamówić także baterię w tym samym kolorze co zlewozmywak.

Zlew wykonany z granitu. Materiał ten to najtwardszy kompozyt, którego podstawowym składnikiem jest naturalny granit (80%). Niezwykłe zalety to bardzo twarda powierzchnia i niezmienność koloru, dzięki temu będziesz przez wiele lat cieszyć się tym samym kolorem i gładką powierzchnią. Posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne – bez problemu wytrzymuje przypadkowe porysowania sztućcami. Wytrzymuje temperaturę do 280°C, możesz więc bez obawy odcedzać gotujące się we wrzątku produkty.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-SMIGIELSKI-MILANO-50-GRANIT

Tagi: , , , , , , , ,

Ten wpis opublikowano dnia środa, 12 Październik 2011 o godz. 11:25 w kategorii Śmigielski/Grisar, Zlewozmywaki granitowe. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.