Zlewozmywaki granitowe – COMO mini / COMO 67 – NOWOŚĆ 10 października 2011

Agnieszka

W ofercie zlewozmywaków firmy Śmigielski, które znane są już na rynku od 5 lat, pojawiły się 3 nowości.

Jedną z nich jest zlewozmywak granitowy COMO mini – miniatura znanego i popularnego zlewozmywak COMO 10. Como mini  to zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem, odwracalny, do szafek minimum 40 cm.

Dzięki niewielkim rozmiarom zlewozmywak świetnie pasować będą do małych kuchni oraz tych, gdzie króluje zmywarka i potrzebny jest tylko nieduży zlewozmywak.

Zlewozmywak firmy Śmigielski dostępny jest w 4 kolorach: biel, jasny beż, grafit i czarny metalik. Wyposażony jest też w korek automatyczny. Bez problemu można dopasować do niego baterie w tych samym kolorze.

Zlew wykonany z granitu. Materiał ten to najtwardszy kompozyt, którego podstawowym składnikiem jest naturalny granit (80%). Niezwykłe zalety to bardzo twarda powierzchnia i niezmienność koloru, dzięki temu będziesz przez wiele lat cieszyć się tym samym kolorem i gładką powierzchnią. Posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne – bez problemu wytrzymuje przypadkowe porysowania sztućcami. Wytrzymuje temperaturę do 280°C, możesz więc bez obawy odcedzać gotujące się we wrzątku produkty.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na  aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-ŚMIGIELSKI-COMO-MINI

Tagi: , , , , , , , ,

Ten wpis opublikowano dnia poniedziałek, 10 Październik 2011 o godz. 12:05 w kategorii Śmigielski/Grisar. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.